طرحیسا

5 سایت برتر برای انتخاب گرادینت

gradients websites 2

شاید شما آنها را دوست داشته باشید، شاید هم نه،اما گرادینت‌ها در چند سال اخیر کاربرد بسیار زیادی در دنیای طراحی داشته‌اند و به‌نظر نمی‌رسد به این زودی جایی بروند.در این مقاله از طرحیسا، ما قصد داریم 5 سایت برتر در زمینه انتخاب گرادینت را به شما معرفی کنیم تا شما نه تنها بتوانید از الگو‌های معرفی‌ شده در آنها استفاده کنید بلکه گرادینت‌های جدیدی را هم بسازید.خبرخوش اینکه تمامی این سایت‌ها رایگان هستند.

 

1.Grabient

انتخاب گرادینت در گرابینت

در سایت “گرابینت” شما کنترل کامل بر مجموعه‌ای از شیب‌ها را از لحاظ سفارشی‌سازی دارید. تغییر زاویه، اضافه کردن یا حذف رنگ‌ها، و حتی ویرایش هر‌کدام از رنگ‌ها را نشان می‌دهد.همچنین می‌توانید بعد از انتخاب گرادینت مناسب‌تان،CSS آن را کپی کرده و در پروژه‌ی خود بکار‌ ببرید.

 

2.Gradients Guru

انتخاب گرادینت در گرادینتس گورو

“گرادینتس گورو” ده‌ها گرادینت آماده و زیبا را در اختیار شما قرار می‌دهد که شما می‌توانید با استفاده از دسته‌بندی‌های سرد(رنگ‌های نرم و روشن‌تر) و سخت(رنگ‌های بسیار اشباع شده) گرادینت مدنظرتان را پیدا کنید.در این سایت هم شما می‌توانید زاویه را به چهار جهت مختلف تغییر دهید.خاصیت دوست داشتنی و متمایز این سایت این است که شما می‌توانید با زدن بر‌روی گزینه “Blend Mode” تصویر مدنظرتان را باز کرده و گرادینت خود را بصورت آنلاین روی آن اعمال کرده و تصویر نهایی را دانلود کنید.

 

پوستر دوره آموزش فتوشاپ آنلاین

 

 

3.Egg Gradients

انتخاب گرادینت در اگ گرادینتس

“اگ گرادینتس” دارای بیش از 200 نمونه انتخاب گرادینت را به شما ارائه می‌دهد و همانطور که اسمش پیداست گرادینت ها در قالب تخم مرغ نمایش داده می‌شود! ما این ابزار را به طور خاص دوست داریم چون نام های گرادینت‌ها به طرز جالبی قرارداده شده‌است(به عنوان مثال “فتح مریخ” و “گرمای جهانی”).در این سایت هم قابلیت کپی کردن CSS وجود دارد.همچنین می‌توانید با انتخاب رنگ‌های مختلف از گرادنیت های مربوط به همان رنگ دیدن کنید و یا با کلیک بر روی قسمت “Popular Searches” که در منوی سایت قراردارد،با گرادینت‌های محبوب کاربران دیگر آشنا شوید.

 

4.UI Gradients

انتخاب گرادینت در یوآی گرادینتس

“یوآی گرادینتس”وبسایتی با کاربری بسیار آسان است که با زدن کلید های ناوبری می‌توانید گرادینت های مختلفی را مشاهده کنید.نحوه استفاده از این گرادنیت‌ها به چند صورت مختلف است که از جمله آن می‌توان به: نمایش کدهای هگزا،خروجی گرفتن به فرمت JPG و استفاده از CSS مخصوص آن اشاره کرد.در صورتی‌که تمایل دارید همه‌ی گرادینت‌ها را یک‌جا مشاهده کنید بر روی گزینه “Show all gradients” کلیک کنید.

 

5.Web Gradients

انتخاب گرادینت در وب گرادینتس

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ها (0)

*
*

ده + 16 =